Ludowy Klub Sportowy "Sparta" Węgorzyno
 

Image

SDG Facebook Slider

Ostatni mecz:

 

 

 

 

 

 

 

Ostatni mecz:

40 kolejka IV Ligi ZZPN
logo 2019  
logo 2019
Rasel Sparta
Dygowo Węgorzyno
9 : 4
Dygowo, ul.Kolejowa

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższy mecz:

41 kolejka 4 ligi 
logo 2019  
logo 2019
Sparta Sokół
Węgorzyno Karlino
data
Środa 19 czerwca 2021 g.11
choragiewki  J.Tuszkiewicz

gwizdek

Marcin 
choragiewki  M.Kobylak  Boratyński
Szczecin ul.Pomarańczowa

Klasyfikacja strzelców:

1. Charles Nwaogu 11
2. Maciej Kraśnicki 7
3. Klaudiusz Mucha
6
4. Grzegorz Grzywa
5
5. Bartosz Nizio
4
6. Witold Klym 3
7. Jakub Pszczoła 2
8. Dawid Trzeźwiński 1
9. Gracjan Sylwestrzak 1
10. Grzegorz Patelak 1
11.  Yevhenii Izdebskyi 1
12. Oskar Szczepanik 1
13.  Daniel Romańczyk 1

40 kolejka

  orzel walcz Kluczevia 5:0 Rega ina goleniow
  orzel walcz Biali 1:1 Hutnik orzel walcz
  ina goleniow Mechanik 3:0 Polonia ina goleniow
  hutnik Błękitni II 7:1 Olimp orzel walcz
  hutnik Sokół 3:1 Rega ina goleniow
  mkp Vineta 2:2 Mkp hutnik
  mkp Gryf 1:3 Leśnik ina goleniow
  hutnik Rasel 9:4 Sparta orzel walcz
  lech Iskierka 0:1 Lech ina goleniow
  lesnik Orzeł 1:4 Darłovia hutnik

 

 

 

Image

Tabele

 

 

 

4liga

1. kluczevia Kluczevia 81 104-41
2. kluczevia Vineta
75 86-28
3. karlino Ina
65 89-50
4. karlino Mkp
60 86-54
5. lesnik Hutnik 58 74-56
6. lesnik Leśnik 57 66-69
7. logo 2019 Orzeł
52 52-64
8. logo 2019 Błękitni II 52 89-66
9. gryf Olimp 51 68-78
10. gryf Rasel
50 68-64
11. gryf Biali
49 63-71
12. gryf Darłovia 49 77-55
13. gryf Wieża 48 75-79
14. logo 2019 Sokół 47 66-79
15. logo 2019 Rega
47 58-69
16. logo 2019 Lech
46 51-51
17. logo 2019 Gryf 44 68-77
18. logo 2019 Mechanik
43 72-85
19. logo 2019 Iskierka
43 57-66
20. logo 2019 Polonia
28 50-123
21. logo 2019 Sparta
21 42-126
         

B-klasa

1. vineta Dęby 33 49-20
2. biali Orkan II
26 51-22 
3. biali Gwiazda 23 45-18
4. biali Zorza II
16 24-37
5. mkp Unia II 9 36-49
6. karlino Sparta II 7 20-51
7. karlino Pomorzanin 5 13-41

  II klasa juniorów (A-2)

1. osadnik Kluczevia 34 35-6
2. osadnik Osadnik
27 15-12
3. Orzeł
22 32-7
4. hutnik Piast
16 12-19
5. hutnik Sparta 13 11-16
6. mkp Sęp 12 18-11
7. mkp W.O.D.R. 10 11-43
8. mkp Orzeł P. 7 9-27

Trampkarze (C-1)

1. swiatowid63 Światowid 27 102-28
2. hutnik Ina
24 53-14
3. biali Piast
15 35-45
4. hutnik Sparta
12 26-40
5. hutnik Ina 8 15-41
6. mkp Masovia 7 32-69
7. mkp Promień 4 12-38
8. mkp Hanza 0 0-0

Młodziki (D-1)

1.   OKS R-Football 36 82-7
2. hutnik Sparta
24 31-20
3.   Sydonia
12 24-19
4. swiatowid63 Orzeł G.
12 10-19
5. swiatowid63 Światowid 12 30-34
6. ina goleniow Ina 0 7-85

 

 

115

Zawodników

zgłoszonych do gier w sezonie rozgrywkowym 2020/21
5

Sezonów na poziomie IV ligi

Pierwszy zespół, nieprzerwanie gra na tym szczeblu rozgrywkowym od 2016 roku
72

Lata istnienia Klubu

Ludowy Klub Sportowy "Sparta" istnieje od 1949 roku

Partnerzy:

This template framework has predefined features and options that you can use for faster template development.
It is extremely simple and ready to use just after the installation.

Gmina Węgorzyno

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

F.H.U. "Trójka"

Nowy Tygodnik Łobeski

Zarząd Portów Szczecin-Świnoujście

Image
Image
Image
Image