Ludowy Klub Sportowy "Sparta" Węgorzyno
 

Image

Ostatni mecz:

 

 

 

 

 

 

 

Ostatni mecz:

32 kolejka IV Ligi ZZPN
logo 2019  
logo 2019
Sparta Rega
Węgorzyno Trzebiatów
0 : 4
Szczecin, ul.Pomarańczowa

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższy mecz:

28 kolejka 4 ligi 
logo 2019  
logo 2019
Sparta Lech
Węgorzyno Czaplinek
data
Środa 12 maja 2020 g.18
choragiewki W.Prus

gwizdek

 Marek
choragiewki M.Pluta   Kurzawski
Nowogard, ul.Wojska Polskiego

Klasyfikacja strzelców:

1. Charles Nwaogu 11
2. Maciej Kraśnicki 7
3. Bartosz Nizio 4
4. Witold Klym 4
5. Jakub Pszczoła 2
6. Gracjan Sylwestrzak 1
7. Dawid Trzeźwiński 1
8. Grzegorz Grzywa 1
9.  Yevhenii Izdebskyi 1
10.  Klaudiusz Mucha 1
11. Oskar Szczepanik 1
12.  Daniel Romańczyk 1

26 kolejka

flash orzel walcz Kluczevia : Vineta mkp
flash orzel walcz Ina : Polonia mkp
flash ina goleniow Hutnik : Mkp mkp
flash hutnik Olimp : Wieża orzel walcz
flash hutnik Rasel : Biali orzel walcz
flash lech Orzeł : Iskierka orzel walcz
flash mkp Błękitni II : Mechanik lesnik
flash mkp Darłovia : Mechanik mkp
flash lech Sparta : Lech orzel walcz
flash lesnik Rega : Leśnik lesnik

 

 

 

Image

Tabele

 

 

 

4liga

1. kluczevia Vineta 59 69-20
2. kluczevia Kluczevia
58 71-36
3. goscino Mkp
49 72-44
4. goscino Ina
49 61-43
5. karlino Hutnik 47 61-42
6. bobolice Olimp 43 54-52
7. karlino Biali
40 46-52
8. karlino Mechanik 40 61-56
9. lesnik Leśnik
40 47-50
10. gryf Sokół
38 46-55
11. gryf Rega
38 51-58
12. gryf Lech 36 38-36
13. gryf Darłovia 36 54-43
14. gryf  Orzeł 36 36-50
15. gryf Błękitni II
35 64-53
16. logo 2019 Wieża
35 53-53
17. gryf Gryf 34 47-60
18. logo 2019 Rasel
32 50-56
19. logo 2019 Iskierka
31 37-55
20. logo 2019 Polonia
22 38-94
21. logo 2019 Sparta
18 36-84
         

B-klasa

1. vineta Dęby 27 34-13
2. ina goleniow Gwiazda
17 34-13 
3. biali Orkan II 14 33-18
4. biali Zorza II
13 18-18
5. mkp Unia II 6 20-38
6. mkp Pomorzanin 4 13-28
7. karlino Sparta II 3 15-39

  II klasa juniorów (A-2)

1. Kluczevia 22 8-2
2. osadnik Osadnik
21 6-7 
3. Orzeł
16 10-2
4. hutnik Sparta
13 5-4
5. hutnik Piast 13 5-7
6. mkp Orzeł P. 7 1-9
7. mkp W.O.D.R. 4 2-4
8. mkp Sęp 3 1-3

Trampkarze (C-1)

1. ina goleniow Ina 18 31-5
2. swiatowid63 Światowid
18 73-17 
3. biali Piast
12 26-28
4. hutnik Sparta
5 11-23
5. hutnik Ina 5 8-29
6. mkp Masovia 3 19-39
7. mkp Promień 1 5-32
8. mkp Hanza 0 0-0

Młodziki (D-1)

1.   OKS R-Football 21 26-0
2. hutnik Sparta
15 4-2 
3. swiatowid63 Światowid 63
9 7-13
4. biali Orzeł G.
7 2-2
5.   Sydonia 4 19-8
6. ina goleniow Ina 0 1-34

 

 

115

Zawodników

zgłoszonych do gier w sezonie rozgrywkowym 2020/21
5

Sezonów na poziomie IV ligi

Pierwszy zespół, nieprzerwanie gra na tym szczeblu rozgrywkowym od 2016 roku
72

Lata istnienia Klubu

Ludowy Klub Sportowy "Sparta" istnieje od 1949 roku

Partnerzy:

This template framework has predefined features and options that you can use for faster template development.
It is extremely simple and ready to use just after the installation.

Gmina Węgorzyno

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

F.H.U. "Trójka"

Nowy Tygodnik Łobeski

Zarząd Portów Szczecin-Świnoujście

Image
Image
Image
Image