10. Dawid Trzeźwiński
      zmiana Aleksander Cieślik
zk     6. zmiana
14. (Tomasz Czubak)
       80'  (Jakub Nowacki)
25. Sebastian Czaplicki       zmiana (Jan Skuratowski)       17. 75'
 2. (Krystian Panek)        70'  Paweł Jałoszyński pilka pilka   23.
gwizdek Michał Świdwerski(Szczecin)
choragiewki Oskar Kwapisiewicz, Piotr Gos

.

W kolejnym meczu w roli gospodarzy, zespół Węgrzyńskiej Sparty wystąpił na euroboisku w Nowogardzie. Rywalem był zespół z Kamienia Pomorskiego-Gryf. Podobnie jak przed tygodniem, goście zwyciężyli 4:0, będąc zespołem lepszym na tle młodej niedoświadczonej w tej klasie rozgrywkowej drużyny gospodarzy. W pierwszych minutach niegroźny strzał na bramkę rywali oddał Klaudiusz Mucha.  W kolejnych minutach atakowali już przyjezdni. W 9 i 14 minucie dwukrotnie udanie interweniował Marcin Markiewicz. W 28 minucie w wyniku nienajlepszego rozegrania piłki, ta wróciła w pole karne gospodarzy niczym bumerang i po strzale w tzw. „krótki róg”, goście otwierają wynik spotkania. W 32 minucie padła druga bramka dla przyjezdnych. Podania na prawą stronę nie przeciął Sebastian Czaplicki, co ułatwiło późniejszemu strzelcowi pokonanie Markiewicza.  Jeszcze przed przerwą po jednej z akcji gości, futbolówka trafiła w słupek. Również łupek uratował gospodarzy w 37 minucie. Tym razem to był efekt bezpośredniego uderzenia z rzutu wolnego. W ostatniej minucie pierwszej połowy z rzutu wolnego uderzał zawodnik Sparty Grzegorz Grzywa. Odbitą piłkę próbował skierować w stronę bramki Sebastian Czaplicki lecz bez powodzenia. Przez kilka minut drugiej połowy lekką przewagę zyskali miejscowi. Nie przełożyło się to jednak na zdobycz bramkową.  W 60 minucie zrobiło się 3:0 dla gości z Kamienia Pomorskiego. Tym razem akcja lewą stroną z perspektywy drużyny atakującej, zakończyła się strzałem na raty, po którym Marcin Markiewicz skapitulował po raz kolejny. Przez kolejne kilka minut, znów przewagę zyskali Spartanie.  Najpierw w ofensywie próbował zmniejszyć rozmiary porażki Grzesiek Grzywa. Nieudanie. W 65 minucie strzał Klaudiusza Muchy obronił golkiper Gryfa. W kolejnych minutach nie działo się za wiele. W 73 minucie goście byli bliscy podwyższenia wyniku. Ostatecznie walkę o piłkę przy linii końcowej, zawodnik Gryfa przegrał z Marcinem Markiewiczem. Ostatnia bramka padła w 80 minucie. Podobnie jak w pierwszej połowie, strata futbolówki przed własnym polem karnym, spotkało się z szybkim podaniem  do strzelca-Pawła Jałoszyńskiego, który strzałem w krótki róg, pokonał bramkarza Sparty.