pilka         Jakub Jermołowicz       11.

SPARTA         SOKÓŁ
gwizdek Marcin Boratyński(Szczecin)
choragiewki Jakub Tuszkiewicz, Maciej Kobylak

W ostatnim meczu, rozgrywanym w roli gospodarza przy ulicy Pomarańczowej w Szczecinie, węgorzyńska Sparta podejmowała zespół z Karlina. Podobnie jak w ostatnich tygodniach, wynik końcowy zbliżył się do dwucyfrowego, choć po pierwszej połowie nic na to nie wskazywało. W 4 minucie po dynamicznej akcji lewą stroną, piłkę z kilu metrów pod poprzeczkę wpakował Marcin Gozdal. W 11 minucie arbiter spotkania-Marcin Boratyński podyktował rzut karny dla przyjezdnych. Jego feralnym wykonawcą okazał się Michał Kowalczyk. Było nadal 0-1. W kolejnych minutach, udanymi interwencjami wykazywał się Marcin Markiewicz. Pomogła też poprzeczka. Druga bramka padła w ostatniej minucie pierwszej polowy. Akcja z prawej strony boiska zakończyła się zagraniem wzdłuż bramki i podwyższeniem wyniku przez Jakub Karpińskiego. Po przerwie padały kolejne bramki.  W 50 minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Michalak. Po rajdzie między dwoma obrońcami Sparty, strzałem w krótszy róg podwyższył wynik spotkania.  Trzy minuty później, słupek uchronił gospodarzy przed kolejną stratą. W 55 minucie zrobiło się 0-4. Akcja bliźniacza do tej z 50 minuty, z tymże strzelcem okazał się Leszek Pazdur. Minutę później padła piąta bramka.  Tym razem akcje w polu karnym z bliskiej odległości zamknął Dawid Michalak, nie dając najmniejszych szans Markiewiczowi. W kolejnych minutach, goście oddali trzy niecelne strzały. Na drugą bramkę uderzał Dawid Trzeźwiński z rzutu wolnego. Była też kolejna interwencja Markiewicza, po której futbolówka wybita została na rzut rożny. W 71 minucie z ostrego kąta Marcin Gozdal, podwyższa wynik spotkania na 6:0 dla swojego zespołu. Pięć minut później arbiter spotkania wskazuje na rzut karny dla Sparty. Honorowe trafienie uzyskuje Grzegorz Grzywa. W 82 minucie pada kolejny gol. Na listę strzelców wpisał się ponownie Leszek Pazdur, dostając dokładne podanie od kolegi  w polu karnym gospodarzy. Finalizacja akcji była już tylko formalnością. W 85 minucie padła ostatnia bramka w tym spotkaniu.  Na prawej flance, dwóch obrońców nie zdołało powstrzymać  Leszka Pazdura, który wyłożył piłkę do Gozdawa. Ten z kilku metrów dopełnił formalności, ustalając końcowy wynik spotkania.