data 26 czerwca 2021 g.11 ludzie 100 pog termo  25o
1. Marcel Skwirut         zmiana Marcin Markiewicz
      1.
12. (Bartosz Bertyński)
        81' Łukasz Puczkowski
15. (Sebastian Surdacki)
        19' Sebastian Rzymski
      6.
2. Tomasz Pustelnik           Filip Pierko
      4.
17. Mateusz Piekarek           Dawid Trzeźwiński zk     10.
7. Grzegorz Gicewicz
pilka         Klaudiusz Mucha
zk zk czk 11.
6. Marcin Nitecki
zk         Sebastian Czaplicki       25.
4. Marcel Kmieć
pilka         Grzegorz Grzywa pilka     9.
10. Sebastian Inczewski
pilka pilka pilka     Krystian Panek        2.
11. Kacper Błaż
16. Michał Świercz pilka
   BIALI           SPARTA
gwizdek Łukasz Wilk(Stargard)
choragiewki Patryk Kunikowski, Paweł Józefiak

W ostatnim meczu wyjazdowym sezonu 2020/21, Sparta Węgorzyno rozgrywała swój mecz w Sądowie(Gmina Dolice). Gospodarze wygrali wysoko, aczkolwiek większość z sześciu bramek zdobyli pod koniec spotkania. W 3 minucie to jednak przyjezdni mogli wyjść na prowadzenie, jednak Krystianowi Pankowi nie udało się posłać futbolówki w światło bramki. W szóstej, dziewiątej i czternastej minucie miejscowi oddali po jednym strzale ale były to próby dalekie od oczekiwań. W 16 minucie padła pierwsza bramka dla gospodarzy. Po wymianie piłki przed polem karnym akcję strzałem w dalszy róg bramki zamyka Sebastian Inczewski pokonując Marcina Markiewicza. W kolejnych minutach lekka przewaga była po stronie gospodarzy. Przyjezdni, nastawili się na grę z kontry. W 21 minucie po jednej z nich, strzał Grześka Grzywy, obronił Marcel Skwirut. Podobnie sytuacja wyglądała w 27 minucie. Tu również napastnik Sparty, nie był w stanie pokonać bramkarza miejscowych.  W 29 i 32 minucie miały miejsce kolejne akcje Białych Sądów ale ostatecznie zakończone bez celnego strzału. Chwilę później z niemałym trudem strzał Maćka Żuchowskiego obronił golkiper miejscowych. Tuż przed przerwą dwiema udanymi interwencjami Marcin Markiewicz uratował zespół przyjezdnych przed stratą kolejnych bramek. Najpierw odbił strzał z dalszej odległości a chwilę później wybił futbolówkę zmierzającą pod porzeczkę. W 43 minucie błąd popełnia boczny obrońca gospodarzy. Piłkę przejął Łukasz Puczkowski, oddał ją następnie Grześkowi Grzywie, który z kilku metrów doprowadził do wyrównania. W ostatniej akcji pierwszej połowy, ponownie Grzywa, stanął przed szansą zdobycia drugiej bramki ale tak jak w poprzednich akcjach, przegrał pojedynek z bramkarzem gospodarzy. Po przerwie coraz większa przewaga dawała się we znaki po stronie gospodarzy. Na szczęście prawie wszystkie strzały, mijały światło bramki. W 56 minucie z rzutu wolnego niewiele pomylił się Dawid Trzeźwiński. Chwilę później mieliśmy odpowiedź gospodarzy. Dośrodkowanie z prawej strony zamknął precyzyjnym strzałem Grzegorz Gicewicz i mieliśmy 2:1. Chwilę później zespół gości osłabił się na skutek dwóch żółtych kartek. Otrzymał je Klaudiusz Mucha. Skutki tego były natychmiastowe. W 66 minucie podanie na lewej stronie otrzymał Michał Świercz. Uderzył w dalszy róg, podwyższając wynik spotkania. W 70 minucie ponownie Marcin Markiewicz, udaną interwencją zapobiega utracie kolejnej bramki. W 73 minucie gospodarze po strzale z rzutu wolnego byli bliscy podwyższenia rezultatu. W 78 minucie zrobiło się 4:1. Strzelcem okazał się Marcel Kmieć, który otrzymał dokładne podanie sprzed pola karnego. Dwie minuty później, ponownie na listę strzelców wpisał się Inczewski, który pokonał Markiewicza strzałem z półwoleja. W końcówce spotkania dwiema paradami bramkarz Sparty uchronił swój zespół przed kolejnymi stratami. Niestety w 90 minucie po strzale Sebastiana Inczewskiego był bezradny i został pokonany szósty raz.