21.  65'
24. Mariusz Jakubowski
        zmiana Arkadiusz Dziennik   zk   20. zmiana
18. (Tomasz Lubański)
        86' (Mateusz Sygnowski)
      6. 81'
8. Bartosz Lenkiewicz   zk     zmiana Dawid Urbański       16.
3. (Kacper Kabasa)
        46' Marcin Grzywacz       8. zmiana
16. Mateusz Jabłonowski
        zmiana (Bartosz Dobrowolski)
  zk   10. 65'
20. (Krzysztof Krzemień)
        80'  Jakub Krawętek pilka     19.
17. Leszek Radziejewski
  zk       Bartłomiej Wierzchowski       4.
19. Patryk Wyrzykowski          zmiana Marcin Mosiądz        3. zmiana
5. (Michał Patryarcha)          67' (Wojciech Pajek)       5. 73'
9. Wojciech Witoń          zmiana Remigiusz Borejszo pilka     17. zmiana
15. (Filip Stępiński)       75' (Filip Banaś)       11. 87'
10. Daniel Romańczyk          zmiana Dawid Mosiądz       18.
6. Jakub Lenkiewicz           67'
   SPARTA         ŚWIATOWID 63
gwizdek Patryk Kunikowski
choragiewki Arkadiusz Domagała, Paweł Józefiak

Do derbowej konfrontacji na ligowym szczeblu doszło po dłuższej przerwie między dwoma zespołami. Spotkanie wygrali „goście”, którzy bardziej mieli prawo czuć się gospodarzami z racji tego, że mecz rozgrywany był w Łobzie. Już w 3 minucie po pierwszym strzale na bramkę Dominika Nowackiego, Remigiusz Borejszo otworzył wynik spotkania. Mimo tego podopieczni Artura Welsa, podnieśli się i już w 11 minucie Adam Kozak, po otrzymaniu podania w tempo, strzałem w  krótki róg pokonał golkipera Światowida. W wyniku silnych opadów deszczu, ciężko było o składne akcje w kolejnych minutach derbowego spotkania. Na bramkę Sparty strzały oddawali zawodnicy rywali ale futbolówka padała łupem bramkarza Sparty, bądź brakowało wykończenia. Tuż przed przerwą Spartanie otrzymali dwa zabójcze ciosy od gości zza miedzy.  Najpierw Spartanie sami popełniają prosty błąd przy wyprowadzaniu piłki na rzecz Sebastiana Kaczmarka, który bez większych problemów pokonał Dominika Nowackiego. W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy, Światowid podwyższył wynik spotkania.  Strzelcem bramki okazał się Jakub Krawętek, który uderzył piłkę głową tuż przy słupku. W drugiej części spotkania, poprawie uległa pogoda. Gra gospodarzy również. Spartanie zyskali przewagę optyczną. Ciężko było jednak sforsować obronę w polu karnym gości. Na strzał z dystansu w 58 minucie zdecydował się Daniel Romańczyk. Bezskutecznie. W 66 minucie bliski zmniejszenia rozmiarów porażki był Wojtek Witoń. Niestety, już chwilę później Kacper Skrilec podwyższa wynik spotkania na 4:1. Mocny strzał z linii pola karnego, okazał się nie do obrony dla Nowackiego, który skapitulował po raz czwarty. Piłka po uderzeniu zawodnika Światowida, odbiła się jeszcze od poprzeczki. W kolejnych minutach, jeden strzał z dalszej odległości, Dominik Nowacki, sparował na rzut rożny. W końcówce spotkania z rzutu wolnego, golkipera rywali, próbował pokonać Leszek Radziejewski lecz celny co prawda strzał  został bez większych problemów obroniony.