20. Waldemar Borowski
        PAtryk Szczygielski       3. zmiana
6. Sebastian Rzymski       zmiana (Wiktor Wiśniewski)       2. 60'
5. (Łukasz Puczkowski)
       60' Artur Kościukiewicz       24.
11. Klaudiusz Mucha
        Dawid Wróbel
      19. zmiana
24. Maciej Żuchowski         (Artur Lechowicz)        23. 60'
10. Dawid Trzeźwiński         Seweryn Wrzeszcz       14.
14. Tomasz Czubak         Michał Magnuski        16.
choragiewki Oskar Kwapisiewicz, Emil Krzyżaniak

Zamykająca tabelę Sparta Węgorzyno, podejmowała otwierającą tabelę Kluczevię Stargard. Wynik, mógł być bardziej okazalszy dla przyjezdnych ale brak skuteczności w drugiej części spotkania oraz kilka interwencji Marcina Markiewicza, sprawiło, że skończyło się na dziewięciu bramkach. Pierwsza bramka była prezentem bramkarza Sparty i obrońcy Macieja Żuchowskiego. Obaj tak wznowili grę, że piłkę odbił Michał Magnuski, kierując futbolówkę do bramki. W kolejnych minutach przyjezdni groźnie atakowali ale na przeszkodzie stawał im Markiewicz. W 10 i 12 minucie do remisu mogli doprowadzić miejscowi. Najpierw Grzegorz Grzywa nie wygrał pojedynku z Markiem Hufnalem daleko przed polem karnym, zaś chwilę później bliski pokonania golkipera Kluczevii był Klaudiusz Mucha. W 16 minucie zrobiło się 2:0. Strony atakującej nie byli w stanie zatrzymać defensorzy gospodarzy. Finalnie, ponownie Michał Magnuski strzałem w krótki róg pokonał bramkarza Sparty. W kolejnych minutach było już tylko gorzej. Sytuacje podbramkowe dla lidera mnożyły się z każdą upływającą minutą. Bramka numer trzy pała po kombinacyjnym rozegraniu futbolówki na lewej stronie. Ostatecznie, Grzegorz Magnuski strzałem w dalszy róg, podwyższył wynik spotkania. W 28 minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Bartoszyński. Z bliska wykorzystał niecelny strzał swojego kolegi z zespołu, kierując piłkę do bramki. Minęło kilkadziesiąt sekund i mieliśmy bramkę numer pięć. Na listę strzelców wpisał się ponownie Michał Magnuski, który otrzymał piłkę, znajdując się w polu karnym. Chwilę późnym technicznym strzałem ulokował futbolówkę w bramce Sparty. Bramkę numer sześć padła w podobnych okolicznościach a na listę strzelców wpisał się Piotr Surma. W 34 i 42 minucie dwa strzały na ramkę Kluczevii oddał Maciej Żuchowski. W międzyczasie goście ze Stargardu zdobyli siódmą bramkę. Jej autorem był Dawid Banach, który mimo asysty trzech obrońców zdołał oddać skuteczny strzał.  Po przerwie obraz gry nie ulegał zmianie. Z tą różnicą, że goście zdobyli tylko dwie bramki. Pozostałe akcje bramkowe Kluczevii, kończyły się albo udaną interwencją Marcina Markiewicza  (48,65,74,82 minuta) albo niecelnymi strzałami z kilku metrów.(52,54,66,70,86 minuta). W 53 minucie pada ósma bramka. Jej autorem był Michał Magnuski, który mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Dziewiątą bramkę, zdobył Kamil Bartoszyński, który wspólnie z kolegami „wjechał” w pole karne gospodarzy, kierując piłkę do pustej bramki. Jeśli chodzi o gospodarzy, to bliski zdobycia honorowego trafienia był Klaudiusz Mucha, który próbował przechytrzyć Marka Ufnala, strzałem w krótki róg. W 71 minucie, inny zawodnik Sparty Maciej Żuchowski, trafił w słupek. W końcówce spotkania, ponownie Żuchowski, strzałem z dystansu sprawdził czujność rezerwowego bramkarza Kluczevii. Ten strzał również nie przyniósł powodzenia i wynik z 61 minuty utrzymał się do końca.