20. Bartosz Nizio
      zmiana  Paweł Pelikan
pilka     6.
2. (Krystian Panek)
      65' Krystian Mądrowski
pilka pilka zk 9. zmiana
23. Jakub Pszczoła
         (Filip Knez)
      20. 84'
14. Michał Stolarek         Bartosz Mucha
      3. zmiana
19. Daniel Maćkiewicz          (Kacper Bieńko)
choragiewki Natalia Rynkiewicz, Błażej Skwirowski

W kończącym się roku kalendarzowym, do rozegrania zostało ostatnie zaległe spotkanie. W Nowogardzie spotkały się zespoły walczące o utrzymanie. Kwestia zwycięzcy w tym spotkaniu nie podlegała wątpliwości, gdyż umowni gospodarze tego spotkania w każdym aspekcie gry, ustępowali młodym zawodnikom stargardzkiego Klubu. W 6 minucie goście byli bliscy wyjścia na prowadzenie po rzucie wolnym pośrednim. Ostatecznie dobrze interweniował Marcin Cieśliński. Dwie minuty później na lewej stronie Ernest Graś próbował zainicjować jedną nielicznych akcji podbramkowych gospodarzy. Ostatecznie, golkiper Błękitnych udanie interweniował.  W kolejnych minutach przewaga gości wzrastała. Marcin Cieśliński interweniował udanie gdzie tylko mógł. W 30 minucie zespół Błękitnych wyszedł na prowadzenie. Po stałym fragmencie gry, piłka trafiła w polu karnym do Pawła Pelikana, który strzałem z bliskiej odległości pokonał Cieślińskiego. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy, obraz gry niespecjalnie się zmienił. To Błękitni nadal kreowali grę. Byli więcej przy piłce. W 44 minucie strzał zza linii pola karnego odbił przed siebie bramkarz Sparty, jednak chwilę po tym futbolówka dotarła do Dominika Lisa, który podwyższył wynik spotkania. Po przerwie przebudzili się nieco miejscowi. W 53 minucie w wyniku pressingu gospodarzy, Oskar Szczepanik zdobywa bramkę kontaktową. W kolejnych minutach Spartanie dążyli do strzelenia drugiej bramki ale wyraźnie w tym spotkaniu brakowało napastnika. W 61 minucie po rzucie wolnym, gospodarze zdobywają bramkę z pozycji spalonej. Dwie minuty później strata piłki w okolicach własnego pola karnego, dała możliwość rywalom stworzenia akcji, po której zrobiło się 3:1. W 65 minucie po rzucie rożnym Krystian Mądrowski, dołożył kolejne trafienie dla swojego zespołu. W kolejnych minutach napór przyjezdnych nieco osłabł. Gospodarze próbowali zmniejszyć rozmiary porażki ale zarówno strzały Ernesta Grasia, Oskara Szczepanika czy Krystiana Panka nie znajdowały drogi do bramki Konrada Skuzy. W końcówce spotkania goście wyprowadzili składną kontrę, po której Mateusz Frankowski wpisał się na listę strzelców, ustalając tym samym końcowy wynik spotkania.