21. Gracjan Groński pilka
7. Jarosław Piskorz pilka  pilka zk
gwizdek Marek Kucharski(Szczecin)
choragiewki Krzysztof Pawlisiak, Wojciech Antoniewicz

W niedzielne południe, rezerwy Błękitnych Stargard podejmowały zespół Sparty Węgorzyno. Oba zespoły rywalizujące sobą od wielu lat i w Stargardzie na ogół górą są gospodarze.  Nie inaczej było tego dnia. Podopieczni Sebastiana Rzymskiego tylko przez pierwszy kwadrans pierwszej połowy uchronili się bez straty bramki. W tym czasie dwukrotnie udanie interweniował Marcin Markiewicz oraz dwukrotnie padały strzały nie zmierzające w światło bramki. W 15 minucie arbiter spotkania po chwili zawahania dopatrzył się faulu w polu karnym. Miejscowi zamienili ten stały element gry na pierwszą z pięciu bramek. W 19 minucie strzał na bramkę stargardzian zaliczył Grzeiek Grzywa. W 26 i 36 po strzale oddali rywale ale futbolówka w obu przypadkach nie zmierzała w światło bramki.  W 37 minucie ponownie napastnik Sparty-Grzegorz Grzywa próbował pokonać bramkarza miejscowych ale strzał z dość ostrego kata miał małe szanse powodzenia.  W 40 minucie znów zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym przyjezdnych ale ostatecznie skończyło się tylko na strachu. W drugiej części spotkania jeszcze większą przewagę osiągnęli miejscowi. W 48 minucie jeszcze skutecznie zdołał interweniować Markiewicz. W 57 minucie, piłkę z narożnika pola karnego po dłuższym rogu uderzył zawodnik Błękitnych, którą bramkarz Sparty mógł odprowadzić wzrokiem. Ta zatrzepotała w siatce i mieliśmy 2:0.    W kolejnych minutach nadal groźnie atakowali miejscowi, zaś defensorzy Sparty, kasowali ich akcje jak tylko mogli. W 65 minucie strata piłki na własnej połowie, pozwala zawodnikowi Błękitnych oddać silny i precyzyjny strzał obok bezradnego Markiewicza. Mamy 3:0. W 73 minucie rozpaczliwą interwencją Marcin Markiewicz, zapobiega utracie czwartej bramki. Niestety ale kilka minut później czwarty gol dla miejscowych stał się faktem. Nie najlepiej wyprowadzona futbolówka pada łupem  zawodnika Błękitnych, który silnym strzałem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie swojego zespołu. W 82 minucie mieliśmy piątą bramka dla gospodarzy. Podobnie strzał z okolic linii pola karnego poszybował w kierunku dalszego słupka, nie dając szans na skuteczną interwencję  bramkarzowi Sparty. W końcówce spotkania udanie interweniował Markiewicz nie dając się pokonać po raz szósty. Gospodarze zwyciężają pięcioma bramkami.