Ludowy Klub Sportowy "Sparta" Węgorzyno
 

Image

SDG Facebook Slider

Ostatni mecz:

 

 

 

 

 

 

 

Ostatni mecz:

27 kolejka IV Ligi ZZPN
logo 2019  
logo 2019
Sparta Polonia
Węgorzyno Płoty
5 : 3
Nowogard, Wojska Polskiego 41

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższy mecz:

27 kolejka 4 ligi 
logo 2019  
logo 2019
Sparta Polonia
Węgorzyno Płoty
data
Środa 30 czerwca 2021 g.18
choragiewki K.Pawlisiak 

gwizdek

Marek 
choragiewki  W.Antoniewicz  Kucharski
Nowogard, ul.Wojska Polskiego 41

Klasyfikacja strzelców:

1. Charles Nwaogu 11
2. Grzegorz Grzywa 8
3. Maciej Kraśnicki
7
4. Klaudiusz Mucha
6
5. Bartosz Nizio
4
6. Witold Klym 4
7. Łukasz Puczkowski 3
8. Jakub Pszczoła 2
9. Oskar Szczepanik 2
10. Dawid Trzeźwiński 1
11. Gracjan Sylwestrzak 1
12. Grzegorz Patelak 1
13.  Yevhenii Izdebskyi 1
14. Tomasz Czubak 1
15.  Daniel Romańczyk 1

27 kolejka

  orzel walcz Wieża 2:0 Ina orzel walcz
  orzel walcz Iskierka 5:1 Darłovia mkp
  orzel walcz Leśnik 5:1 Hutnik ina goleniow
  hutnik Sparta 5:3 Polonia orzel walcz
  hutnik Sokół 2:1 Rasel lech
  mkp Vineta 2:0 Błękitni II mkp
  mkp Mechanik 2:1 Olimp orzel walcz
  mkp Biali 1:2 Kluczevia mkp
  lech Gryf 2:3 Orzeł mkp
  hutnik Leh 0:3 Rega mkp

 

 

 

Image

Tabele

 

 

 

4liga

1. kluczevia Kluczevia 91 116-45
2. kluczevia Vineta
83 97-33
3. karlino Ina
68 96-60
4. lesnik Leśnik
67 81-75
5. lesnik Mkp 62 92-71
6. lesnik Hutnik 60 78-67
7. logo 2019 Sokół
59 82-84
8. logo 2019 Błękitni II 58 98-71
9. logo 2019 Darłovia 56 85-63
10. gryf Orzeł
55 57-72
11. logo 2019 Wieża
55 87-83
12. gryf Olimp 54 72-90
13. gryf Biali 53 74-79
14. logo 2019 Rasel 53 78-76
15. logo 2019 Rega
53 68-81
16. logo 2019 Mechanik
53 85-90
17. logo 2019 Lech 50 54-60
18. logo 2019 Iskierka 49 64-72
19. logo 2019 Gryf
48 78-87
20. logo 2019 Polonia
28 55-139
21. logo 2019 Sparta
24 53-152
         

B-klasa

1. vineta Dęby 33 49-20
2. biali Orkan II
26 51-22 
3. biali Gwiazda 23 45-18
4. biali Zorza II
16 24-37
5. mkp Unia II 9 36-49
6. karlino Sparta II 7 20-51
7. karlino Pomorzanin 5 13-41

  II klasa juniorów (A-2)

1. osadnik Kluczevia 34 35-6
2. osadnik Osadnik
27 15-12
3. Orzeł
22 32-7
4. hutnik Piast
16 12-19
5. hutnik Sparta 13 11-16
6. mkp Sęp 12 18-11
7. mkp W.O.D.R. 10 11-43
8. mkp Orzeł P. 7 9-27

Trampkarze (C-1)

1. swiatowid63 Światowid 27 102-28
2. hutnik Ina
24 53-14
3. biali Piast
15 35-45
4. hutnik Sparta
12 26-40
5. hutnik Ina 8 15-41
6. mkp Masovia 7 32-69
7. mkp Promień 4 12-38
8. mkp Hanza 0 0-0

Młodziki (D-1)

1.   OKS R-Football 36 82-7
2. hutnik Sparta
24 31-20
3.   Sydonia
12 24-19
4. swiatowid63 Orzeł G.
12 10-19
5. swiatowid63 Światowid 12 30-34
6. ina goleniow Ina 0 7-85

 

 

115

Zawodników

zgłoszonych do gier w sezonie rozgrywkowym 2020/21
5

Sezonów na poziomie IV ligi

Pierwszy zespół, nieprzerwanie gra na tym szczeblu rozgrywkowym od 2016 roku
72

Lata istnienia Klubu

Ludowy Klub Sportowy "Sparta" istnieje od 1949 roku

Partnerzy:

This template framework has predefined features and options that you can use for faster template development.
It is extremely simple and ready to use just after the installation.

Gmina Węgorzyno

Bank Spółdzielczy w Goleniowie

F.H.U. "Trójka"

Nowy Tygodnik Łobeski

Zarząd Portów Szczecin-Świnoujście

Image
Image
Image
Image